"Věčná víra v naději"

"My jsme naděje padlých"

"Když poodstoupíte od kolektivu, musíte být připraveni snášet jeho hněv, ale musíte jít dál, dokud nezískáte z nevědomí to, co vás přivolalo. Plod vašeho hledání se po vašem návratu stane darem kolektivu - teprve a pouze tehdy bude jeho hněv utišen." C.G.Jung

Bulharský vědec: Mimozemšťané už jsou tady

29. listopadu 2009 v 11:30 | Any |  UFO A MIMOZEMŠŤANÉ
Mimozemšťané se "již vyskytují na Zemi". Alespoň podle bulharského vědce Lachezara Filipova, takto zástupce ředitele sofijského Institutu pro vesmírný výzkum (pozn. adminky: Buď mu to konečně došlo nebo se odvážil říct pravdu). Filipov zcela vážně tvrdí, že návštěvníci z vesmíru sdělili lidstvu pomocí kruhů v obilí své postoje k třiceti hlavním problémům civilizace.

"Mimozemšťané jsou už všude okolo nás a po celou dobu nás sledují," sdělil Filipov bulharským médiím (pozn. adminky: jo a taky se pěkně maskují a vypadají jako lidé). "Vůči nám nejsou nepřátelští, spíše chtějí pomoci, ale my jsme dostatečně nedorostli k navázání přímého kontaktu. Jsou kritičtí hlavně vůči lidskému amorálnímu chování," upozornil (pozn. adminky: to já taky :) a věřím, že nejsem sama...).
Odvolával se na "odpovědi" mimozemšťanů zašifrované do kruhů v obilí. Jeho kolegové je už prý analyzovali a vytěžili z nich, že poutníci z kosmu mají výhrady zejména k pozemské kosmetice (pozn. adminky: nápodobně) a k umělému oplodnění. Na cestě jsou údajně také informace k zániku světa v roce 2012 a k hrozbě dopadu asteroidu na Zemi.
"Lidská rasa naváže v příštích deseti až patnácti letech přímý kontakt s mimozemšťany," prorokuje také bulharský vědec (pozn. adminky: pokud přežije 2012, že?). Filipov si pro své oznámení nemohl zvolit lepší chvíli. V Bulharsku teď zuří boj o udržitelnost, a hlavně reformovatelnost tamní akademie věd, k níž jeho ústav patří.
Není divu, že v akademii již zazněly výzvy, aby slovutný badatel neznámých civilizací rychle rezignoval a nepodkopával už tak nahnutou pozici vědecké instituce (pozn. adminky: tak tyhle kecy jsou normální. Ach jo, kdy už vědci budou chtít otevřit oči a pusu?).

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Chtěli by jste se setkat někdy s mimozemšťany?

Ano
Ne
Je mi to fuk

Komentáře

1 Mára Mára | Web | 6. prosince 2009 v 14:48 | Reagovat

Ahojky máš tady dobrý články  ;-)

2 Any Any | 6. prosince 2009 v 17:11 | Reagovat

Díky, snažím se  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky na prozadí byly použity z Galerie Zdeňka Hajného - Cesty ke světlu. Z osobní zkušenosti doporučuji navštívit.