"Věčná víra v naději"

"My jsme naděje padlých"

"Když poodstoupíte od kolektivu, musíte být připraveni snášet jeho hněv, ale musíte jít dál, dokud nezískáte z nevědomí to, co vás přivolalo. Plod vašeho hledání se po vašem návratu stane darem kolektivu - teprve a pouze tehdy bude jeho hněv utišen." C.G.Jung

Orgonit - stručně, jasně a výstižně

29. září 2011 v 14:58 | Any |  CHEMTRAILS, ORGONIT, MORGELLONY a HAARP
Krátké info o orgonitu převzato ze stránek http://www.masaze-romana-farna.cz/Orgonit.htm. Za tak výstižné informace stránkám vřelé díky :)

ORGONIT je v podstatě směs pryskyřice, křišťálu a kovových špon (v některých případech jsou přidány spirály a drahé kameny). Pryskyřice energii přitahuje do sebe ale ta je zároveň odrážena třískami. Tím vzniká velmi rychlý a chaotický pohyb energie. Orgonit tedy funguje jako nepřetržitě pracující transformátor destruktivní energie z okolí na konstruktivní. Při každém odražení orgonu se zvyšuje jeho vitální kvalita či frekvence nebo čistota, takže při opuštění tělesa orgonitu má mnohem vyšší kvalitu.


CO UMÍ ORGONIT:
  • Neutralizuje destruktivní působení EM záření veškeré elektroniky, obrazovek, zářivek, trafostanic, vysokonapěťového vedení a rozvodů elektřiny vůbec.
  • Čistí vodu. Voda v hrnku, vodní nádrže, rybníky, jezera, řeky, moře i oceány, i když u nich to bude trvat trochu déle:) Energeticky čistí i vodovodní vodu protíkající v trubce. Pozorovatelný efekt je zprůzračnění vody v předtím kalné zelené vodě stojatých rybníků a nádrží všeho druhu. Citliví lidé poznají zlepšení ambientní okolní energie.

·Čistí atmosféru od chemtrails, smogu, kyselých dešťů, jedovatého spadu všeho druhu. Dokonce uklidňuje bouře a vichr, jelikož bouře a černé mraky jsou v podstatě ohromná peřina DOR.

·Velký význam při uzdravení atmosféry mají vodní plochy a stromy. Pokud "orgonizujete" vodu, čistí se i atmosféra vysoko nad ní, jelikož zde stále probíhá výměna energie. Orgon není statický, vždy se hýbe, proudí přírodou, teče a vodou zvlášť je velmi přitahován. Stromy jakožto živé organismy fungují jako anténa, zesilovač. Pokud pod strom zakopete orgonit, tak mnohem účinněji čistí okolní vzduch.

  • Orgonit je instantní uzdravovač nejen lidí. Díky tomu že transformuje negativní energie, čistí a nabíjí tělo živou energií. Tělo potom má mnohem více energie na samoopravné procesy, a pro uzdravení nezbytnou automatickou detoxikaci. Tím se tělo léčí samo bez vlivu nějakých pseudoléků. Pokud je orgonit v přímém kontaktu s tělem, výměna energie je mnohem prudší a i cítitelná a pro hodně citlivé jedince i na zadek posazující. I během pár minut se dostaví efekt potřeby se zhluboka nadechnout. Zvířata si s orgonitem nedělají hlavu a okamžitě pochopí jeho význam a užitek.
  • Rostliny mají orgonit rády a rostou rychleji do větších výšek, rozměrů, plodnosti a zdraví. Tento efekt se ale omezuje jen na pár metrů od orgonitu díky záporné ionizaci vzduchu kolem. Pokud jsou rostliny propleteny kořeny nebo větvemi, dosah je mnohem větší. Díky posílení rostlin se tyto dokáží bránit proti napadení hmyzem, plísněmi, viry. Toto možná platí i pro včely.
  • Orgonit všeobecně zlepšuje a uklidňuje i "atmosféru" doma a v sociálních prostorách všeho druhu. Všude kde jsou lidé. Jak známo, myšlení produkuje energii, kterou myslící člověk šíří kolem sebe. Tato energie zas ovlivňuje myšlení dalších lidí okolo. Orgonit transformuje nízkou energii vytvořenou nízkými myšlenkami a emocemi. Stres, strach, napětí, zlost, zášť, nenávist atd. To vše je kontinuálně odstraňováno z okolí. Projeví se změna v náladách lidí, větší uvolnění a radostnější nálada, harmonizace. Tyto emoce ale mohou být "vyháněny" z lidí, kteří je v sobě dusí. Takže první efekt může vypadat dost opačně:)

·V přírodě existují energetické víry vystupující ze země. Dá se říct, že jsou to akupunkturní body Země. Jejich velikosti jsou různé. Od malých co můžete mít na zahrádce, po obrovské se samozřejmě obrovským významem. Tyto víry jsou přirozenou součástí přírody. Hodně jich je slabých nebo ucpaných, nebo byli lidským konáním změněny tak, že mají pro okolní krajinu destruktivní vliv. Jsou destruktivní, točí se opačným směrem. Při vložení orgonitu na tento bod, který může být široký pár desítek centimetrů, se vír začne zpomalovat a točit správným směrem. Tak jím může proudit mnohem více zemské energie s viditelným dopadem na okolí (pro všímavé lidi).

  • Posiluje vrozené psychické schopnosti. Dostává je na povrch a do vědomí. To se děje díky zvyšování osobní frekvence/energie lidí v kontaktu a prací s orgonitem.
  • Odpuzuje a zbavuje sil a motivace všechny destruktivní (predátorské) formy života. Hmotné i nehmotné. Stejně jako konstruktivní bytost nemůže žít v destruktivní energii, tak destruktivní bytost nemůže být v konstruktivní, protože je to pro ně krajně nepříjemné a bolestivé, zvlášť když je to nutí do duchovního probuzení, spojuje je to s jejich emocemi a svědomím a otevírá jejich srdce;) Některé destruktivní víry fungují jako vstupní brány těchto bytostí do našeho světa. Toto není fantazie. Vír je průtok energie mezi dvěma systémy (realitami) o rozdílné hustotě nebo energetickém "tlaku". Proudící energie dostane spin a tato rotace je zachována díky konstantnímu průtoku. Orgonit zastaví destruktivní směr rotace a tím průchod zavře. I k tomuto účelu je úspěšně používán a je během půl hodiny schopen uzavřít stovky let funkční portál.
  • Geopatogení zóny a zemské dráhy s destruktivní energií harmonizuje dělá konstruktivními.
  • Budoucí události na Zemi: orgonit zvyšuje frekvenci lidí a jejich okolí. Je velmi pravděpodobné, že toto bude velké plus v budoucnu.

Objevitel orgonu:

Dr. Wilhelm Reich (1897 - 1957) byl rakouský psychiatr a psycholog. Objevil formu volné všudypřítomné energie, kterou nazval "ORGON" a tvrdil, že tato energie, je zastoupena ve všech živých organismech a v celém vesmíru. Dospěl k přesvědčení, že ORGON má kosmický původ a nevzniká v těle, ale člověk je pouze jeho přijímačem. Na principu orgonu později sestrojil i přístroj, jímž dokázal rozhánět mraky na obloze či přivolat déšť. Orgon je také znám pod jinými názvy jako životní energie Qi, Chi, prana, Ki, éter, huna, ódická energie atd.

První výrobci orgonitu v dnešní podobě:
V roce 2000, pár Don a Karol Croftovi, prostřednictvím Internetového výzkumu a empirických pozorování objevili, že smícháním organické pryskyřice, skelné vaty a anorganických kovových hoblin a jejich lití do malých forem, jako třeba papírových pohárků a pánví, produkuje substanci, která přitahuje éterickou energii, podobně jako Reichův akumulátor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky na prozadí byly použity z Galerie Zdeňka Hajného - Cesty ke světlu. Z osobní zkušenosti doporučuji navštívit.